Salvador Dalí

Paridův soud

49 400 Kč
Autor: Salvador Dalí
Identifikační číslo: 032
Datováno: 70. - 80. léta 20. století
Technika: kolorovaná suchá jehla 202/250
Rozměry: 39,5 x 52 cm
Signatura: sign. PD Dalí
rámováno, pasparta, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Dalí Salvador

La Mano Del Divino
364 000 Kč