Salvador Dalí (1904 - 1989)

Paridův soud

48 000 Kč

Autor: Salvador Dalí
Identifikační číslo: 1155-S210101
Datováno: 70. - 80. léta 20. století
Technika: kolorovaná suchá jehla 202/250
Rozměry: 39,5 x 52 cm
Signatura: sign. PD Dalí
rámováno, pasparta, pod sklem

Další díla v Komisní prodej od autora Dalí Salvador