Joan Miró

Bez názvu

104 000 Kč
Autor: Joan Miró
Identifikační číslo: 036
Technika: barevná litografie H.C.
Rozměry: 65 x 50 cm
Signatura: sign. PD Miró
Litografie k plakátu výstavy “Miro - Ilustrované knihy a litografie / Livres illustrés et lithographies“, 1973; rámováno, pod sklem