Sam Francis

Kompozice

41 600 Kč
Autor: Sam Francis
Identifikační číslo: 037
Datováno: 1968
Technika: barevná serigrafie 9/300
Rozměry: 103 x 70 cm
Signatura: sign. PD Sam Francis
rámováno, pod sklem