Serge Poliakoff (1900 - 1969)

Geometrická kompozice

104 000 Kč

Autor: Serge Poliakoff
Identifikační číslo: 1291-S220058
Datováno: 1956
Technika: barevná litografie 19/220
Rozměry: tisk 35,5 x 52 cm
Signatura: sign. PD Serge Poliakoff
reprodukováno: A. Poliakoff, G. Schneider, Serge Poliakoff - Graphik - Estampes - Prints, 50, Nr. 10. - barevná varianta;
rámováno, pod sklem