Serge Poliakoff

Geometrická kompozice

104 000 Kč
Autor: Serge Poliakoff
Identifikační číslo: 040
Datováno: 1956
Technika: barevná litografie 19/220
Rozměry: tisk 35,5 x 52 cm
Signatura: sign. PD Serge Poliakoff
uvedeno: A. Poliakoff, G. Schneider, Serge Poliakoff - Graphik - Estampes - Prints, 50, Nr. 10.; rámováno, pod sklem