Aleš Lamr

Kompozice II

15 600 Kč
Autor: Aleš Lamr
Identifikační číslo: 042
Datováno: 1993
Technika: akvarel/papír
Rozměry: list 55,5 x 73 cm
Signatura: sign. DU A. Lamr 93 II
rámováno, pod sklem