Jiří Georg Dokoupil (1954)

Letiště

86 500 Kč

Autor: Jiří Georg Dokoupil
Identifikační číslo: 1289-S220058
Datováno: 1998
Technika: akvarel
Rozměry: 36 x 50 cm
Signatura: sign. PD Doupilewa
vzadu autorsky popsáno; rámováno, pod sklem

Další díla v Komisní prodej od autora Dokoupil Jiří Georg