Jiří Georg Dokoupil

Letiště

97 500 Kč
Autor: Jiří Georg Dokoupil
Identifikační číslo: 043
Datováno: 1998
Technika: akvarel
Rozměry: 36 x 50 cm
Signatura: sign. PD Doupilewa
vzadu autorský popis; rámováno, pod sklem