Lev Šimák

Tři tančící grácie

15 600 Kč
Autor: Lev Šimák
Identifikační číslo: 059
Datováno: 1940
Technika: akvarel/papír
Rozměry: ve výřezu 29 x 43 cm
Signatura: sign. LD Lev 40
rámováno, pasparta, pod sklem