Václav Junek (1913 - 1976)
Rozhovor
Autor: | Václav Junek |
Identifikační číslo: | 1350-S220132 |
Datováno: | 60. léta |
Technika: | akvarel |
Rozměry: | ve výřezu 50,5 x 66,5 cm |
Signatura: | sign. PD V. Junek |
Autor: | Václav Junek |
Datováno: | 60. léta |
Technika: | akvarel |