Václav Junek (1913 - 1976)

Rozhovor

Autor: Václav Junek
Identifikační číslo: 1350-S220132
Datováno: 60. léta
Technika: akvarel
Rozměry: ve výřezu 50,5 x 66,5 cm
Signatura: sign. PD V. Junek
provenience: získáno z rodiny autora; rámováno, pasparta, pod sklem