Richard Fremund

Hana Hegerová

10 400 Kč
Autor: Richard Fremund
Identifikační číslo: 062
Datováno: 1963
Technika: kresba fixem
Rozměry: 85 x 60 cm
Signatura: sign. PD Fremund
konzultovala a pravost ověřila PhDr. R. Michalová, Ph.D.