065

Viktor Rolín

Zátiší s kyticí

7 800 Kč
Autor: Viktor Rolín
Identifikační číslo: 065
Technika: olej/deska
Rozměry: 40 x 50 cm
Signatura: sign. PD V.Rolín
rámováno