František Kupka

Ve městě

64 000 Kč
Autor: František Kupka
Identifikační číslo: 067
Datováno: kolem 1905
Technika: kresba tužkou/papír
Rozměry: 11,3 x 13,4 cm
Signatura: nesignováno
ověřil Pierre Brullé, přiložen certifikát; nerámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Kupka František

Toaleta
51 000 Kč
Odpočinek
51 000 Kč