Karel Martin Claessens (1864 - 1938)

Zámecký park

46 800 Kč

Autor: Karel Martin Claessens
Identifikační číslo: 1259-S210128
Technika: olej/překližka
Rozměry: 36 x 46,5 cm
Signatura: sign. LD K. Claessens
rámováno, pod sklem