068

Sedící dáma

Identifikační číslo: 068
Datováno: kolem 1900
Technika: olej/karton
Rozměry: 68 x 43,5 cm
Signatura: sign. LD
konzultoval PhDr. Mgr. M. Zachař; mírně poškozená malba; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora neznámý autor