František Kupka

Toaleta

51 000 Kč
Autor: František Kupka
Identifikační číslo: 068
Datováno: kolem 1909
Technika: kresba tužkou/papír
Rozměry: 16,3 x 21,2 cm
Signatura: nesignováno
ověřil Pierre Brullé, přiložen certifikát; nerámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Kupka František

Ve městě
64 000 Kč
Odpočinek
51 000 Kč