František Kupka

Odpočinek

51 000 Kč
Autor: František Kupka
Identifikační číslo: 069
Datováno: kolem 1909
Technika: kresba tužkou/papír
Rozměry: 13 x 19,6 cm
Signatura: nesignováno
ověřil Pierre Brullé, přiložen certifikát; nerámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Kupka František

Ve městě
64 000 Kč
Toaleta
51 000 Kč