Bryan Adams

Eat cake

52 000 Kč
Autor: Bryan Adams
Identifikační číslo: 070
Datováno: 2002
Technika: barevná fotografie
Rozměry: ve výřezu 28,5 x 40 cm
Signatura: sign. vzadu
autorská fotografie celosvětově známého zpěváka Bryana Adamse; vzadu autorský popis; rámováno, pasparta, pod sklem