Jan Saudek

Sára

28 600 Kč
Autor: Jan Saudek
Identifikační číslo: 071
Technika: černobílá fotografie
Rozměry: 8,5 x 11,5 cm
Signatura: nesignováno
provenience: z ateliéru autora; rámováno (originál Jan Saudek), pasparta, pod sklem