Miloš Polášek

Akt

23 400 Kč
Autor: Miloš Polášek
Identifikační číslo: 073
Datováno: 1964
Technika: černobílá fotografie 1/3
Rozměry: ve výřezu 27 x 19 cm
Signatura: sign. PD Miloš Polášek 64
vzadu autorský popis; rámováno, pasparta, pod sklem