Petr Jedinák

Královna

52 000 Kč
Autor: Petr Jedinák
Identifikační číslo: 074
Technika: černobílá fotografie
Rozměry: 49,5 x 49,5 cm
Signatura: nesignováno
technika ambrotypie; rámováno, pod sklem