Robert Vano

Zátiší

22 100 Kč
Autor: Robert Vano
Identifikační číslo: 076
Datováno: 2009
Technika: autorský tisk 2/100
Rozměry: list 32 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD Robert Vano
slepotiskové autorské razítko; vzadu autorský popis; rámováno, pasparta, pod sklem