Jiří Pačinek

Kůň Aplaus

117 000 Kč
Autor: Jiří Pačinek
Identifikační číslo: 084
Datováno: 2021
Technika: hutně tvarované sklo
Rozměry: v. 40 cm, š. 73 cm
Signatura: sign. dvakrát vpravo Jiří Pačinek 2021
výška s podstavcem 62,5 cm

Další díla v Poaukční prodej od autora Pačinek Jiří

Octopus
78 000 Kč
Váza
70 500 Kč