Jiří Pačinek (1972)

Octopus

78 000 Kč

Autor: Jiří Pačinek
Identifikační číslo: 0637-S220076
Datováno: 2021
Technika: hutně tvarované sklo
Rozměry: v. 62 cm
Signatura: sign. dole Jiří Pačinek 2021

Další díla v Komisní prodej od autora Pačinek Jiří

Chobotnička
20 800 Kč
Kůň Aplaus
117 000 Kč