Jiří Pačinek

Octopus

78 000 Kč
Autor: Jiří Pačinek
Identifikační číslo: 085
Datováno: 2021
Technika: hutně tvarované sklo
Rozměry: v. 62 cm
Signatura: sign. dole Jiří Pačinek 2021

Další díla v Poaukční prodej od autora Pačinek Jiří

Váza
70 500 Kč
Kůň Aplaus
117 000 Kč