Bořek Šípek

Stojan pod vázu

58 500 Kč
Autor: Bořek Šípek
Identifikační číslo: 086
Technika: skleněný objekt
Rozměry: 105 x 35 cm
Signatura: nesignováno
provenience: původně získáno z ateliéru Bořka Šípka; složeno ze tří dílů

Další díla v Poaukční prodej od autora Šípek Bořek

Mísa
117 000 Kč
Váza
117 000 Kč
Váza s čepem
65 000 Kč