Bořek Šípek

Mísa

117 000 Kč
Autor: Bořek Šípek
Identifikační číslo: 087
Technika: skleněný objekt
Rozměry: 28 x 35 cm
Signatura: sign. uprostřed Bořek Šípek
provenience: původně získáno z ateliéru Bořka Šípka

Další díla v Poaukční prodej od autora Šípek Bořek

Váza
117 000 Kč
Stojan pod vázu
58 500 Kč
Váza s čepem
65 000 Kč