Bořek Šípek

Váza s čepem

65 000 Kč
Autor: Bořek Šípek
Identifikační číslo: 088
Technika: skleněný objekt
Rozměry: v. 50 cm
Signatura: sign. dole Bořek Šípek
provenience: původně získáno z ateliéru Bořka Šípka; složeno ze dvou dílů

Další díla v Poaukční prodej od autora Šípek Bořek

Mísa
117 000 Kč
Váza
117 000 Kč
Stojan pod vázu
58 500 Kč