Jaroslav Svoboda

Hlava

104 000 Kč
Autor: Jaroslav Svoboda
Identifikační číslo: 090
Datováno: 2021
Technika: hutní sklo
Rozměry: v. 42 cm, š. 50 cm
Signatura: sign. dole J. Svoboda 21
autorská práce; provenience: z významné východočeské sbírky sběratele skla, původně získáno z ateliéru autora