Alpská krajina

65 000 Kč
Identifikační číslo: 092
Technika: olej/plátno
Rozměry: 18,5 x 23,5 cm
Signatura: nesignováno
připsáno G. Piepenhagen; rámováno, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora neznámý autor