Romantická Itálie

39 000 Kč
Identifikační číslo: 093
Technika: olej/plátno
Rozměry: 80 x 120 cm
Signatura: sign. PD A. Forlani
rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora neznámý autor