Romantická Itálie
39 000 Kč
Autor: | autor neznámý |
Identifikační číslo: | 0921-S220078 |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 80 x 120 cm |
Signatura: | sign. PD A. Forlani |
Autor: | autor neznámý |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 80 x 120 cm |