E. Vaillant

Na řece

39 000 Kč

Autor: E. Vaillant
Identifikační číslo: 1370-S220131
Technika: olej/plátno
Rozměry: 36 x 60 cm
Signatura: sign. PD E. Vaillant
rámováno