Minna Bachmann (1860 - 1887)

Pod Alpami

28 600 Kč

Autor: Minna Bachmann
Identifikační číslo: 1363-S220131
Technika: olej/plátno
Rozměry: 37 x 58,5 cm
Signatura: sign. LD M. Bachmann.
drobná krakeláž, vzadu krytý defekt; rámováno