Minna Bachmann

Pod Alpami

28 600 Kč
Autor: Minna Bachmann
Identifikační číslo: 097
Technika: olej/plátno
Rozměry: 37 x 58,5 cm
Signatura: sign. LD M. Bachmann.
drobná krakeláž, vzadu krytý defekt; rámováno