Robert Kummer (1810 - 1889)

Skalnaté pobřeží

Autor: Robert Kummer
Identifikační číslo: 0261-S180233
Datováno: 1839
Technika: olej/plátno
Rozměry: 97 x 127 cm
Signatura: sign. PD R. Kummer. 1839
vzadu kryté defekty; rámováno