Robert Kummer (1810 - 1889)
Skalnaté pobřeží
Autor: | Robert Kummer |
Identifikační číslo: | 0261-S180233 |
Datováno: | 1839 |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 97 x 127 cm |
Signatura: | sign. PD R. Kummer. 1839 |
Autor: | Robert Kummer |
Datováno: | 1839 |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 97 x 127 cm |