Robert Kummer

Skalnaté pobřeží

117 000 Kč
Autor: Robert Kummer
Identifikační číslo: 098
Datováno: 1839
Technika: olej/plátno
Rozměry: 97 x 127 cm
Signatura: sign. PD R. Kummer. 1839
vzadu kryté defekty; rámováno