Willy Meurisse

V bouři

23 400 Kč
Autor: Willy Meurisse
Identifikační číslo: 099
Datováno: 1975
Technika: olej/plátno
Rozměry: 50 x 60 cm
Signatura: sign. PD Meurisse V 75
rámováno