Italská krajinka

13 000 Kč

Identifikační číslo: 0909-S210090
Technika: olej/plátno
Rozměry: 50,5 x 65 cm
Signatura: nesignováno
rámováno

Další díla v Komisní prodej od autora neznámý autor

Starý mládenec
42 000 Kč
Holandsko
3 400 Kč
Cikánka
4 000 Kč
Lovecký výjev
39 000 Kč
Alpská krajina
65 000 Kč
Milenci
3 000 Kč
Pobřeží
75 500 Kč
Abstrakce
1 900 Kč
The Finish.
24 000 Kč
Muž
310 000 Kč
Žena
310 000 Kč
Nokturno
62 500 Kč
Hnízdo
13 000 Kč
Slavnost
12 015 Kč
Portrét dívky
32 000 Kč
Rozhovor
2 000 Kč