Portrét dívky v čepci

26 000 Kč
Identifikační číslo: 104
Technika: olej/dřevěná deska
Rozměry: ve výřezu 15 x 11 cm
Signatura: nesignováno
rámováno, pasparta, pod sklem; na štítku Heinrich Jakesch

Další díla v Poaukční prodej od autora neznámý autor