Portrét starého muže

23 400 Kč
Identifikační číslo: 105
Technika: olej/plátno
Rozměry: 23,5 x 19,5 cm
Signatura: nesignováno
mírná krakeláž v dolní části obrazu; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora neznámý autor