Josef Ženíšek

Portrét Emmy

18 200 Kč
Autor: Josef Ženíšek
Identifikační číslo: 106
Datováno: 1920
Technika: olej/karton
Rozměry: ve výřezu 20 x 14 cm
Signatura: sign. LD Jos. Ženíšek 1920
rámováno, pasparta, pod sklem