108

Henri de Bréval

Dívka s květinami

70 500 Kč
Autor: Henri de Bréval
Identifikační číslo: 108
Technika: olej/plátno
Rozměry: 65 x 49 cm
Signatura: sign. PD -H. de Bréval-
rentoilováno; rámováno