J. Arlet

Othello

70 500 Kč
Autor: J. Arlet
Identifikační číslo: 109
Technika: olej/plátno
Rozměry: 55 x 68 cm
Signatura: sign. PD J. Arlet
vzadu dva kryté defekty; rámováno