110

Karel Svolinský

Klaun

91 000 Kč
Autor: Karel Svolinský
Identifikační číslo: 110
Datováno: kolem 1985
Technika: olej/plátno
Rozměry: 75 x 60 cm
Signatura: nesignováno
vzadu štítek Krajské vlastivědné muzeum Galerie Olomouc; rámováno