Adolf Kaufmann (1848 - 1916)

V bažinách

Autor: Adolf Kaufmann
Identifikační číslo: 1009-S210002
Datováno: 1896
Technika: olej/plátno
Rozměry: 39 x 49,5 cm
Signatura: sign. LD A. Kaufmann 1896
konzultoval a pravost ověřil PhDr. Mgr. M. Zachař; vzadu krytý defekt; rámováno