114

Jindřich Tomec

Dvorek

19 500 Kč
Autor: Jindřich Tomec
Identifikační číslo: 114
Technika: olej/dřevěná deska
Rozměry: ve výřezu 24 x 21 cm
Signatura: sign. LD Tomec.
rámováno, pasparta, pod sklem