Josef Ullmann

Lávka v zimě

286 000 Kč
Autor: Josef Ullmann
Identifikační číslo: 119
Datováno: po r. 1910
Technika: olej/plátno
Rozměry: 73,5 x 88 cm
Signatura: sign. LD J. Ullmann-
expertiza PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Ullmann Josef

Chalupa v zimě
62 500 Kč